Hakkımızda

Hakkımızda

 

Erkan Oto Dinamo olarak İstanbul Aksaray semtinde 30 yıldan bu yana faaliyet göstermekteyiz. Her marka ve modelde aracın marş ve şarj dinamoları konusunda hizmet vermekteyiz.

Önceki ismimiz Kafadar Oto olarak bilinmekte olup her marka ve modelde aracın yedek parça, marş motoru ve şarj dinamosu, tekne, iş makinesi, jeneratör dinamoları bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Her marka aracın yedek parça temini konusunda geniş bir tedarik ağına sahibiz. Marş ve şarj dinamoları konusunda uzman ustalarımız ile tamir ve bakım işlerini itinayla yapmaktayız.

Asıl işimiz dinamo tamir ve satışı olup kalorifer motoru ve silecek motoru tamiri hizmetini de müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca tekne yat dinamoları ve jeneratör dinamoları konusunda da bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Yedek parça ve ürün temininde kargo ile Türkiye'nin her yerine kurye gönderimi yapmaktayız. Yapmış olduğumuz işlerde kaliteli işçilik ve uygun fiyat olmasına özen göstermekteyiz. İş yeri adresimiz merkezi bir konumda ve Yenikapı Marmaray İstasyonuna iki dakikalık mesafededir.

 

YEDEK PARÇA BÖLÜMÜ

 

YEDEK PARÇA BÖLÜMÜ

 

DİNAMO BAKIM ATÖLYESİ

 

TORNA BAKIM ATÖLYESİ